Anasayfa

Kalite

Kaliteli Hammade Temini Süreçleri: Hammaddelerimiz yerinde kontrol edilmektedir. Hammadde tedarikçilerimizle 1'e 1.08 iadeli hatalı hammadde iade politikası izlenmektedir. Firmamıza giren hammaddeler ilk kontrolden geçtikten sonra firma stok kaydına alınmaktadır. Hatalı ürünlerin üretim bandına girmesi baştan engellenmektedir.

Süreç Kalitesi: ISO 9001 kalite belgesi çerçevesinde firmamızdaki tüm süreçler kurumsal bir yapıda yürümektedir. Firmamızdaki süreçler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) sistemi ile kontrol edilmektedir.

Üretim Kalitesi: Siparişler elektronik ortamda sistemimize düşmekte buradan CNC lere kodlanmaktadır. Hammaddenin üretim bandına girmesi ardından üretim süreçleri iki ayrı kontrolden geçmektedir. Son mamüller sevkiyat bölümüne iletildiğinde yeniden kontrol edilmekte ve hata riski en alt düzeye indirilmektedir.

İzleme Kontrol: Firmamızın tüm süreçleri (Planlama, Üretim, Satış ve Satış sonrası memnuniyet) aylı kyönetim kurulu toplantılarıyla değerlendirilmekte ve eksiklikler tamamlanmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kalitesi: Firmamız yasal yükümlülüklerinin üzerinde OHSAS 18001 standartları ile İş Sağlığı ve Güvenliği kalitesini sağlamaktadır. Firmamız içerisinde tam teşekküllü bir hekim odası bulunmakta, çalışanlarımız 15 günde bir sağlık kontrolünden geçirilmektedir.